ul. I Pułku Szwoleżerów 15a, 22-100 Chełm
Telefon/Fax: (082) 563 18 65 kom. 0 512 267 767
e-mail: ozpn_chelm@poczta.fm
www.chozpn.pl

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Mecz towarzyski Reprezentacji U21 Polska-Węgry

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Związku Piłki Nożnej i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej oraz Miasta Lublin serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane na towarzyski mecz międzypaństwowy Polska - Węgry U 21 w dniu 6 września (wtorek) o godz. 17.30 na stadionie Arena Lublin przy ul. Stadionowej 1. 

W celu uzyskania biletów w cenie 10 zł od osoby (włącznie z opiekunami) na sektory E 1 i G 1 należy przesłać wypełniony formularz (ZAŁĄCZNIK)  zawierający listę osób wraz z PESELAMI oraz listę opiekunów z PESELAMI na e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

oraz uiścić opłatę za bilety w LZPN (przelew lub gotówka) do dnia 26 sierpnia do godziny 17:00.

Grupa musi liczyć minimum 10 osób wraz z opiekunem, w skład grupy może wchodzić dowolna ilość osób pełnoletnich.

W przypadku nie przesłania wypełnionego formularza w wyznaczonym terminie lub przesłania niekompletnej listy, bilety nie zostaną przyznane.

UWAGA - LICZBA BILETÓW JEST OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁYWU FORMULARZY!!!

Chcąc zapewnić naszej Reprezentacji niepowtarzalne wspomnienia z ARENY LUBLIN staramy się dotrzeć do jak najszerszej ilości potencjalnie zainteresowanych udziałem w tym piłkarskim święcie kibiców. Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w w/w wydarzeniu. Będziemy wdzięczni za umieszczenie załączonego plakatu w miejscach i na stronach internetowych, gdzie może on zachęcić kibiców do odwiedzenia Areny Lublin.