ul. I Pułku Szwoleżerów 15a, 22-100 Chełm
Telefon/Fax: (082) 563 18 65 kom. 0 512 267 767
e-mail: ozpn_chelm@poczta.fm
www.chozpn.pl

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Charytatywny dwumecz 14.06.2016 r.

W ramach obchodów 40-lecia CHOZPN, w dniu 14.06.2016 r. na Stadionie Miejskim w Chełmie rozegrany został charytatywny dwumecz piłkarski pomiędzy :

 

ChKS „Chełmianka” Chełm -  Reprezentacja IV ligi

oraz

Reprezentacja Klasy Okręgowej – Reprezentacja „A” klasy

 

W pierwszym spotkaniu „Chełmianka” okazała się lepsza od czwartoligowców, wygrywając 4:3 (2:1).

Bramki zdobywali: 1:0 Koprucha 8', 1:1 Budzyński 30', 2:1 Koprucha 38', 3:1 Kozłowski 54', 3:2 Wagner 63', 3:3 Więcaszek 85'(karny), 4:3 Woźniak 88'.

 Skład Chełmianki: (I połowa): Kijańczuk, Krzyżak, Kwiatkowski, Wójcik, Jodłowski, Kowalski, Poczwardowski, Tomalski, Prytuliak, Uliczny, Koprucha. (II połowa): Pawlak, Orzeł, Adamski, Greguła, Górny, Kobiałka, Rak, Fornal, Kuśmierz, Kozłowski, Woźniak.

Trener: Artur Bożyk

Skład Reprezentacji IV Ligi: Wasyniuk Damian, Wagner Robert, Łopąg Michał, Tywoniuk Mateusz, Szymczuk Konrad (wszyscy „Victoria” Żmudź) Drahanczuk Oleksandr, Kopczewski Kamil, Więcaszek Wojciech, Adrian Szmytki, Michał Budzyński (wszyscy „Włodawianka” Włodawa)

Trenerzy: Piotr Moliński („Victoria”), Marek Drob („Włodawianka”)

Sędziowali: Michał Lackowski (s. główny), Dariusz Harko (s. as. 1), Łukasz Staniuk (s. as. 2)

 

Drugie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Reprezentacji klasy Okręgowej 5:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Suduł, 32’, 2:0 Chariasz 47’, 3:0 Sadowski 65’, 4:0 Stepaniuk 82’, 5:0 Bala 85’

 Skład Reprezentacji klasy Okręgowej: Stacharski Andrzej, Skorek Łukasz („Frassati” Fajsławice), Porzyc Bartłomiej, Żwirbla Paweł, Flis Damian, Bala Kazimierz („Kłos” Chełm),  Zagraba Rafał, Pilipczuk Hubert („Ogniwo” Wierzbica), Rutkowski Artur („Sparta” Rejowiec Fabryczny), Nowakowski Łukasz, Chariasz Daniel, Sadowski Sebastian („Start 1944” Krasnystaw), Suduł Sebastian („Tatran” Kraśniczyn), Jabłoński Michał, Stepaniuk Dawid („Unia” Białopole), Kloc Marcin („Unia” Rejowiec”).

Trenerzy: Robert Tarnowski („Kłos”), Marek Tarnowski („Sawena” Sawin).

 

Skład Reprezentacji IV Ligi: Szwalikowski Bartłomiej, Szwalikowski Karol, Polak Michał („Vitrum” Wola Uhruska), Tatysiak Szymon, Binkiewicz Paweł („Orzeł” Srebrzyszcze), Głaz Albert, Zemrzycki Patryk, Muca Damian („Hutnik” Ruda-Huta),  Żakowski Marek, Struski Alan („Hutnik” Dubeczno), Staszewski Kacper , Kociuba Alan („Agros” Suchawa), Betiuk Piotr („Astra” Leśniowice),  Gomułka Zdobysław, Gomułka Przemysław („Leszkopol” Bezek).

Trenerzy: Artur Dąbrowski („Astra”), Krzysztof Klempka („Leszkopol” )

Sędziowali: Tomasz Domański (s. główny), Jakub Prończuk (s. as. 1), Radosław Sieraj (s. as. 2)

 

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej składa serdeczne podziękowania wszystkim trenerom, zawodnikom oraz przybyłej publiczności za poświęcony czas i zaangażowanie oraz wsparcie akcji charytatywnej.

 

Obóz ChOZPN 2016

Rada Trenerów i Prezydium Zarządu ChOZPN z uprzejmie informują, że w okresie wakacji letnich 2016 r. Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, wzorem lat ubiegłych będzie organizatorem obozu sportowego „Piłkarskie Talenty”  dla chłopców w rocznikach 2001, 2002, 2003 i 2004. Zgrupowanie jest przeznaczone dla uzdolnionej piłkarsko młodzieży z terenu naszego Okręgu.  Tegoroczny obóz odbędzie się w miejscowości Poronin k/ Zakopanego (woj. małopolskie)w dniach 08.08. (sobota) – 17.08.2016 r. (poniedziałek).

Całą ulotkę można pobrać poniżej:

D R U K I  do pobrania:

 

Trenerów grup młodzieżowych z terenu działania ChOZPN prosimy o typowanie kandydatów na obóz sportowy. Warunkiem uczestnictwa w obozie jest wypełnienie ANKIETY – DEKLARACJI UCZESTNICTWA, którą prześlemy zainteresowanym na e-mail.

 

Zapraszamy na mecze!

 

W ramach obchodów jubileuszu 40-lecia,

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

serdecznie zaprasza w dniu 14 czerwca 2016 r.

na organizowane spotkania piłkarskie:

 

 14.06.2016 r. Stadion MOSiR w Chełmie, ul. I Pułku Szwoleżerów 15 a

 g. 16:00 Chełmianka Chełm (III liga) – Repr. Chełmskich drużyn IV ligi

 g. 18:15 Repr. klasy Okręgowej – Repr. „A” klasy

 

SKŁADY REPREZENTACJI:

 

Trenerzy poszczególnych reprezentacji:

IV liga                  – Marek Drob, Piotr Moliński

Klasa Okręgowa   – Robert Tarnowski, Marek Tarnowski

Klasa „A”           - Krzysztof Klempka, Artur Dąbrowski, Mirosław Basiński

 Podczas trwania obu spotkań będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz chorej na nowotwór okołoobojczkowy Magdaleny Plata -  córki Pana Ryszarda Nafalskiego, wieloletniego sędziego, obserwatora i trenera piłki nożnej w naszym Okręgu.

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

Msza Święta w intencji Ś.P. Piotra Czerneckiego

Uprzejmie informuję, że w dniu 20.05.2016 r. (piątek) o godz. 18:00 w Kościele p.w. Świętej Rodziny w Chełmie przy ul. Szymanowskiego 19 odprawiona zostanie Msza Św. w intencji  zmarłego w 2009 roku ŚP. Piotra CZERNECKIEGO. Wszystkich działaczy piłkarskich oraz członków organizacji sędziowskiej zachęcam do uczestnictwa w tej uroczystości oraz modlitwy w intencji Ś.P. Piotra.

Prezes ChOZPN

Anatol Obuch

Komunikat biura ChOZPN

ChOZPN uprzejmie informuje, że w biurze Związku są do odbioru Regulaminy obiektów sportowych (tablica i baner) oraz egzemplarz książki „Narodowy Model Gry”opracowany przez PZPN. Przedstawicieli klubów zapraszamy po odbiór.

 Ponadto  zachęcamy trenerów do zamówienia bezpłatnego egzemplarza książki „Narodowy Model Gry”. Aby otrzymać nieodpłatnie podręcznik, należy zalogować się na portalu laczynaspilka.pl.

szczegóły pod adresem:

 https://www.laczynaspilka.pl/federacja/zarejestruj-sie-na-pzpn24-i-odbierz-swoj-egzemplarz-narodowego-modelu-gry-pzpn1