Bilety na finał Ligi Europy

1 min czytania

przygotowane bilety lotnicze i bilety na mecz piłkarski

Ceny biletów na finał Ligi Europy są zróżnicowane w zależności od lokalizacji, sektora i miejsca na stadionie. W tekście podajemy ceny za finał w roku 2022. 

Bilety na Ligę Europy – cena 

Organizatorzy rozgrywek wybrali wyjątkowy sposób, aby uhonorować najbardziej oddanych kibiców. Z 20 tysięcy łącznie dostępnych biletów na Ligę Europy oraz 40 tysięcy na Ligę Mistrzów, każdy zespół otrzymał odpowiednio cztery i pięć tysięcy wejściówek do rozdania swoim fanom.

 Aleksander Čeferin, prezydent UEFA powiedział, że „Kibice odgrywają integralną rolę w rozwoju futbolu i musimy zapewnić lojalnym sympatykom możliwość uczestniczenia w historycznych momentach swoich drużyn w przystępnych cenach”. Dziś ogłoszono szczegółowe informacje dotyczące liczebności i ceny pozostałych biletów, które będzie można kupić dla fanów. Wybrano więc wyjątkowy sposób, aby podziękować najbardziej oddanym fanom i umożliwić im obecność na meczach finałowych Ligi Europy i Ligi Mistrzów.

Od dzisiaj wejściówki do finałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy są dostępne w sprzedaży. Ta ostatnia obejmuje maksymalnie cztery bilety z puli 13 tysięcy, z cenami wahającymi się od 40 do 150 euro. W Lidze Mistrzów można kupić do dwóch biletów z 12-tysięcznej puli. Ich wartość to 70 i 180 euro (trzecia oraz czwarta kategoria), a także 490 i 690 euro (druga oraz pierwsza kategoria). W finale tegorocznych rozgrywek tych dwóch lig zmierzać się będzie Manchester City, Real Madryt, Villarreal oraz Liverpool w Lidze Mistrzów, a West Ham United lub Eintracht Frankfurt, RB Lipsk lub Rangers FC w Lidze Europy.

Pozycje piłkarskie 

chozpn
5 min czytania

Formacje piłkarskie 

chozpn
7 min czytania