Gdzie oglądać Ligę Mistrzów? 

1 min czytania

gdzie oglądać ligę mistrzów

Gdzie można obejrzeć mecze Ligi Mistrzów? Każda z rywalizacji Ligi Mistrzów jest dostępna na Polsat Sport Premium, część oferty CANAL+ online. Przy rejestracji przez poniższy przycisk, masz możliwość uzyskania dostępu do transmisji Ligi Mistrzów, a także PKO BP Ekstraklasy, laliga Santander, Premier League czy Serie A. Promocyjna oferta umożliwia korzystanie z pakietu „Wielka Piłka”, który zawiera najważniejsze transmisje piłkarskie, ale także filmy i seriale. Zależnie od oczekiwań widza, możliwe są dwie opcje subskrypcji.

Gdzie można śledzić mecze Ligi Mistrzów?

W kwestii – gdzie obserwować rozgrywki Ligi Mistrzów? – odpowiedź jest zupełnie jasna. Polsat posiada prawa do emisji spotkań Ligi Mistrzów na dedykowanych kanałach Polsat Sport Premium. Każdy mecz jest dostępny do oglądania na żywo, a dodatkowo każda seria gier jest uzupełniana analizami ekspertów oraz dodatkowymi materiałami, które tworzone są przez osoby zarządzające rozgrywkami.

W przeszłości, prawo do emitowania wybranych meczów należało do Telewizji Polskiej, ale to uległo zmianie w bieżącym roku. W związku z tym nie ma możliwości znalezienia bezpłatnej transmisji z meczów Ligi Mistrzów na publicznej telewizji, chyba że Polsat sam zdecyduje o pokazywaniu wybranych meczów na swoim otwartym kanale. W poprzednich latach pozostali nadawcy w Polsce również mieli prawa do transmisji Ligi Mistrzów, w tym Canal+.

Sprawdź również: typy piłka nożna na Gram Grubo 

Mecze Ligi Mistrzów – kiedy rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów?

Miłośnicy piłki nożnej z pewnością doskonale wiedzą, kiedy można oglądać mecze Ligi Mistrzów. Te zawody mają ustalony harmonogram, który przez lata zasadniczo się nie zmienia.

Faza grupowa Ligi Mistrzów ruszy 19 września, kończąc swój etap 13 grudnia. Po niej nastąpi przerwa zimowa. Następnie, od 13 lutego, startuje faza play-off, gdzie rywalizować będzie 16 czołowych drużyn. Kulminacyjnym punktem będzie finał, który odbędzie się 1 czerwca na Stadionie Wembley w Londynie.

Przez długie lata zwolennicy Ligi Mistrzów przyjęli za normę, że mecze rozpoczynają się o 20:45. Jednak w najnowszych sezonach to uległo zmianie. Teraz większość meczów zaczyna się o 21:00, a pewne starcia jeszcze wcześniej, o 18:45. Rozgrywki toczą się we wtorki i środy aż do finału, który jest grany w soboty. Wiadomo również, że struktura Ligi Mistrzów ma ulec zmianie, co może wpłynąć na szczegółowy plan rozgrywek.

Ile trwa mecz w piłce nożnej? 

chozpn
2 min czytania

Największe stadiony świata

chozpn
51 sec read

Największy stadion w Europie

chozpn
1 min czytania