Gdzie oglądać Premier League

1 min czytania

gdzie oglądać premier league

Jak i gdzie możemy oglądać mecze Premier League w sezonie 2023/24? Kibice futbolu w Polsce mają dostęp do transmisji rozgrywek angielskiej ligi. Platforma Viaplay oferuje możliwość śledzenia meczów Premier League online, a dodatkowo, niektóre mecze są dostępne na kanale Canal+. W tym artykule dowiesz się więcej na temat szczegółów transmisji meczów Premier League.

Gdzie oglądać Premier League w sezonie 2023/24?

Na platformie Canal+ mamy możliwość śledzenia wybranych spotkań Premier League w bieżącym sezonie. Pakiet umożliwia transmisję dwóch meczów z każdej kolejki Premier League na antenie Canal+. Co więcej, abonament gwarantuje dostęp do kanałów Canal+ w sieci, obejmując transmisje innych wydarzeń sportowych, jak również do biblioteki filmów i seriali dostępnych na platformie Canal+ Online.

Transmisje Premier League – gdzie oglądać?

Gdzie można śledzić Premier League w Polsce? Viaplay posiada prawa do transmisji meczów angielskiej ligi co najmniej do sezonu 2027/2028. Canal+ również transmituje wybrane spotkania. To oznacza, że każdy mecz Premier League można oglądać w Polsce całkowicie legalnie.

Na ten moment, transmisje Premier League nie są dostępne u operatorów zakładów bukmacherskich, ale to może ulec zmianie w przyszłości. Wielu bukmacherów oferuje transmisje meczów online. Na chwilę obecną Premier League nie jest jednak dostępna w takiej formie.

Sprawdź najnowsze wiadomości sportowe piłka nożna – Futbolnews.pl!

Premier League – gdzie oglądać online?

Dostęp do meczów Premier League online można uzyskać wybierając platformę Viaplay, umożliwiającą oglądanie wszystkich spotkań ligowych, bądź Canal+ Online, która transmituje wybrane mecze. Oba serwisy dostępne są przez internet, co umożliwia śledzenie rozgrywek Premier League na telewizorach z połączeniem internetowym lub urządzeniach mobilnych. Przed podjęciem decyzji o wyborze platformy, warto zwrócić uwagę na jakość swojego połączenia internetowego. Szczegółowe informacje na temat wymagań technicznych, niezbędnych do oglądania meczów Premier League, można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych platform posiadających prawa do transmisji tej ligi.

Ile trwa mecz w piłce nożnej? 

chozpn
2 min czytania

Największe stadiony świata

chozpn
51 sec read

Największy stadion w Europie

chozpn
1 min czytania